Євроінтеграція для України – це не сьогодні на сьогодні, це перспектива на майбутнє», – Єремеєв.

06 грудня 10:47

images_71.jpg

Причиною припинення євроінтеграційних процесів позафракційний Ігор Єремеєв  вважає неправильно розставлені пріоритети українською владою.

Такими думками депутат-мажоритарник від Волині поділився із журналістами під час прес-конференції 4 грудня.

За словами Ігоря Єремеєва, він та його позафракційні колеги переконані, що Україна не має іншого шляху, аніж євроінтеграція.

«Підписання Угоди про асоціацію з ЄС – це одна із ключових подій, яка б мала відбутися в державі цьогоріч. Призупинення цього курсу – це повна близорукість. Тому закономірно, що це викликало хвилю збурення в країні. Адже 65% українців сьогодні підтримують курс на Європу. І це правильно, що молоде покоління насамперед бачить себе в Європі», – вважає він.

Натомість підписання Угоди про асоціацію з ЄС – це ні в якому разі не оголошення війни з Росією, – каже нардеп.

«Ми мусимо зараз вести переговори з Росією, аби пояснювати їй свою позицію», – наголошує він.

Крім того, Ігор Єремеєв вважає, що для України євроінтеграція – це не лише питання економічного характеру.

«Це можливість для людей жити в новій кращій країні. Це нові стандарти життя. І нам треба змінюватися під ці стандарти. А це і чесне правосуддя, і права людини, і якісна медицина, і ті ж дороги… Євроінтеграція для України – це не сьогодні на сьогодні, це перспектива на майбутнє», – пояснює він.

На думку Єремеєва, Україна повинна вимагати від Європи безвізового режиму, бо це те, чого українці чекають дуже давно, це ключовий аргумент для українців. Але над цим повинні працювати обидві сторони: і Україна, і ЄС.

«Ніхто не обіцяє, що в Європі буде легко. Але там є чіткі принципи, підходи і стандарти, до яких ми повинні прагнути», – зазначив Єремеєв.

Коментарі

«Сегодня мы втроем обратились к Конгрессу Соединенных Штатов Америки, Сенату США и через заместителя Государственного секретаря США, которая была тут на Майдане, передали письмо на имя президента США Барака Обамы о том, что украинский народ борется за свою демократию, и мы обращаемся к американской администрации поддержать реальными шагами нашу борьбу, наши права, и ввести санкции против тех, кто борется с собственным народом — это режим этого президента», — заявил Яценюк.

Вони Хочуть , щоб Україна повторила долю Чечні,Афганістану і.т.д? Якщо опозиція користується піддержкою українського народу- навіщо закликати на допомогу Америку. Хіба нам потрібна війна.

Для американців наший євромайдан це тільки прикольна штука по відношенню з демокритичними Іраком та Афганістаном. Спасіння потопающих це справа рук самих потопающих. Американці не проти навіть розділити цю територію на три щоб було менше мороки. Польща, Росія та Румунія залюбки взяли б до себе на свої плечі такий кусок навіть додаткових коштів ніхто не попросив. А Київ так і остався б зі своєю назвою Євромайданус. ТИм то і справа, що країна не має інтеграційних процесів усередині своєї території для простої для себе мети - бути спільним домом для цього етносу, українців, росіян та інших до двадцяти націй (народностей) світу. Тому говорити загалом про державу як спільне намагання народу до Євроінтеграції немає потреби. Народ ще сам не знає що Йому робити через те, що у перпеважно населення стоїть тільки одна мета - пргодуватися щоб не вмерти з голоду. Тому голодних українців ніхто не чекає там у Європі.

Голодних Українців -кормить Евромайдан, прості, бідні люди-їх просто використовують для свої ганебних цілей - даючи їм подачки у вигляді їжі та тепла на Євромайдані. Колись ми так стояли за Ющенка - він свого добився, а для нас щось змінилося? Хоча на той час я тоже був ПАТРІОТОМ, я так думав, а права була моя дружина, яка з перших днів казала, що я просто ідіот - кинув господарство, дітей , поперся в Київ -----Там похоронив свій патріотизм назавжди....

"...права була моя дружина, яка з перших днів казала, що я просто ідіот".
Я погоджуюсь з Вашою дружиною. Вона ж Вас давно знає, причому в різних ситуаціях. Тому й діагноз виставила правильно. Так, що слухайтесь жінку, тримайтесь за спідницю. А під спідницю - по команді. І все буде добре.

Те що сьогодні люди вийшли на вулиці – це перша ознака зрілості наших людей.
Люди самі розуміють без Єремєєвих, що таке ЄС? Це високі зарплати. Це соціальний пакет. Це якісна медицина. Це хороша освіта. Це доступні кредити. І не потрібно нам розказувати те, що ми і без Єремєєвих знаємо. Хочу ще раз наголосити не потрібно з людей робити ідіотів. Люди самі вирішать без Вас Єремєєвих, що нам робити. А ті реформи, за які Ви голосували, імітуючи зближення з Європою - всі на собі відчули.
Не розповідайте народу казки.

Гість - Хрону
Таких ідіотів як я - ох як багато, боровся за вільну Україну, піддержував помаранчеву революцію - а з жінку на жаль, не було коли триматися, що з того матимуть мої внуки?
Ми освіту здобували безплатно(Рівень освіти був високий) , а зараз щоб дитину вивчити, зятю не один сезон треба одгрохати.

Не гнівайтесь на Хрона. По людськи я Вас розумію. Але, скажіть на милість, як далі бути і жити? Ви хочете безплатну освіту, тоді вертаємось у Радянський Союз, тобто назад під каблук Москви. А Ви знаєте яка ціна тої безплатної освіти за московськими мірками? Мільйони українських людських життів в роки Голодомору, мільйони і мільйони жертв, калік у війні з Гітлером. Повоєні кров, піт і сльози мільйонів репресованих, зігнилих по Сибірах, ГУЛАГах, мішок зерна на колгоспні трудодні до 70-х років минулого століття. То ви б хотіли, щоб люди продали ще й те зерно за трудодні і заплатили за освіту? Чому весь світ живе, оплачуючи надані послуги з зарплати, а ми хочемо знову безплатного. Можливо вам не доводилось ходити у безплатні громадські туалети, бо тільки до свого виходку бігали, то я вам скажу - я не хочу щоб мої діти і внуки ходили до безплатних туалетів. Ми боїмося, що завтра трохи буде важче особисто нам. Так нам буде важче, але дітям і внукам буде легше. Вони не клястимуть нас лінивих, продажних, переляканих, що вміли лише набрати по світі кредитів, а їм залишили одні борги і знищену природу. А ця влада вже не знає на яких заморських курортах прикупити собі нерухомості, які годинники за 500 тис. дол. почепити на руку і т.д. Нам треба створити суспільство де є справедливий суд, належна оплата праці, якісна медицина, свобода людини та інше. Щоб Ваш зять не їздив по сезонах, а розпочав свій може маленький бізнес під 4-5 % кредит. Це все є у всьому світі, окрім Росії, Північної Кореї та небагатьох африканських країнах. Ось моя відповідь Вам, - тому хто похоронив свій патріотизм. Нічого страшного у тому похороні, з рештою немає, хоча і прикро. Ви ж, слухаючи свою жінку, думаєте, що даремно стояли на Майдані у 2004 році, а я так не думаю. Подивіться на сьогоднішніх студентів, молодь, інших людей різного віку, що вийшли на майдани, їх толерантність, патріотизм і віру в майбутнє. Це Ваша заслуга, це ваші зерна, засіяні у 2004 році. Вони проросли і тепер дають рясні сходи і врожаї. Ви не ідіот, Ви нормальна людина, але наївно думаєте, що відразу, ще не повернувшись з Майдану, ви вже дома побачите манну небесну. Так не буває. Тож слухайте жінку, але і своїм розумом користуйтесь час від часу. Дякуємо Вам за участь у Майдані 2004 року! Час працює на Україну!

"зараз щоб дитину вивчити, зятю не один сезон треба одгрохати."-а може краще хай дитина зятя не здобуває вищу освіту? Можливо,для цього вона не має здібностей?Хай виросте людина без "липового" диплома, аніж хамло і тупак із вищою освітою.

Які високі зарплати? Хто в нашому регіоні зможе заплатити зарплату в 3000євро, які соцпакети, яка медицина! Підроблені хтозна - де прививки і лікарства, дешеві продукти з ГМО - люди ,відкрийте очі - До Європи нам , як до Москви рачка, бережіть хоча б те ,що маєте, а то і того скоро не буде

"бережіть хоча б те ,що маєте, а то і того скоро не буде"

А що маємо? перерахуйте..."підроблені прививки і лікарства, дешеві продукти з ГМО" ,Ви, назвали... Що ще берегти?

Просто в десяточку!

Принципи асоціації на шляху до Європи - ось що найголовніше в тому "підручнику".
Курс на який можна орієнтуватися не тільки держава але і кожний здравомисляща людина. Про те які перспективи Таможного союзу? Не зрозуміло нічого. Оскільки там нічого не обіцяють, а тільки ділити податки порівну як у великому Радянському союзі. Як в колгоспі одним словом.

Погоджуюсь, що у багатоьх людей патріотизм пропав ще у 2004р...і на сьгодні - ні існуюча влада, ні опозиція- не приведуть Україну до чогось нового, опозиція переможе - тіж самі Суси, Вовки, Дмитруки шапку поміяють і залишиться все без змін,як на рівні району- так і на республіканському рівні, люди розчаровані.
Проте, дійсно, майбутнє залежить від нас, потрібно шукати вихід разом але це не з теперішньою владою , і ні з опозицією.....

Якщо Ви хочете знайти вихід з ситуації то Ви у першу чергу повинні взяти владу у свої руки або мати контроль над владою щоб Вона до Вас дослухалася. Якщо Ви маєте таку мету то Вам по-друге потрібно бути членом якої-небуть партії або мати за собою потужну громадську організацію яка могла б вчиняти на владу певний якийсь тиск. Без таких інституцій громадянського суспільства як партія або громадська організація Ви нічого не зробите. Партії або гр. орг. організовуються людьми які по-третє повинні бути відкритими для суспільства зі своїми позитивними або негативними особливостями людини. ТОму говорячи що такі-то і такі не варті того і того то Ви не найдете людини тільки з позитивними якостями. Тому потрібно орієнтуватися на не на характери людей, а на їхню суспільну діяльність.

Анонім (Гість) Птн, 06/12/2013 - 20:25.

"Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захищати інтереси своєї громади, народу в цілому.

Історичне джерело патріотизму — це формування прив'язаності до віри в Бога в традиціях своїх предків, землі свого народження, рідної мови, народних традицій та культури"(Вікіпедія).
Патріотизм не прищ, що пропадає.